• بازی

     

    طراحی بازی های تلفن همراه

    شرکت منشور فناوری فردا با شناسایی سلایق و علاقه کاربران خود اقدام به طراحی و ساخت بازی های موبایلی در دسته ها و سبک های متنوع می نماید. شناخت دقیق کاربران و نیازهای آنان امری بسیار پیچیده است و گاها کاربران مسیری را طی می کنند و به پارامترهایی علاقه نشان می دهند که شما حتی تصور آن را نیز نکرده اید. از همین رو طراحی سناریو و قصه باز یها و تجربه و احساسی که از طریق آن به کاربران منتقل می شود؛ همواره برای دپارتمان طراحی بازی های موبایلی شرکت منشور فناوری فردا از اهمیت و اولویت بسیار بالایی برخوردار بوده است.
    این دپارتمان در طراحی بازی های متنوع دوبعدی و سه بعدی و در ژانرها و سبک های مختلف فعالیت های گوناگونی داشته است. تیم های مختلف طراحی قصه و سناریو، طراحی شخصیت ها و محیط، طراحی تکسچر و متریال، ریگ بندی، طراحی انیمیشن، جلوه های ویژه، صداگزاری و ... در تلاش اند بازی های موبایلی جذاب و مهیج را برای کاربران و مشتریان خلق کنند تا احساسی جذاب و هیجان انگیز را به آنان منتقل کنند. 
    یکی از بهترین روش‏های اطلاع‏رسانی و معرفی خدمات استفاده از متد بازی‏کاری یا Gamification می‏باشد. در همین راستا انتقال مفاهیم و نکات آموزشی، فرهنگی، تبلیغات و غیره با استفاده از بازی‏های موبایلی می‏تواند بستری نوین و جذاب را فراهم آورد که این متد بسیار مورد توجه شرکت منشور فناوری فردا می باشد.