•  

    بازی موبایلی آپاراتچی

    شرکت منشور فناوری فردا با شناسایی سلایق و علاقه کاربران خود اقدام به طراحی و ساخت بازی های موبایلی در دسته ها و سبک های متنوع می نماید. شناخت دقیق کاربران و نیازهای آنان امری بسیار پیچیده است و گاها کاربران مسیری را طی می کنند و به پارامترهایی علاقه نشان می دهند که شما حتی تصور آن را نیز نکرده اید. از همین رو طراحی سناریو و قصه باز یها و تجربه و احساسی که از طریق آن به کاربران منتقل می شود؛ همواره برای دپارتمان طراحی بازی های موبایلی شرکت منشور فناوری فردا از اهمیت و اولویت بسیار بالایی برخوردار بوده است.
    این دپارتمان در طراحی بازی های متنوع دوبعدی و سه بعدی و در ژانرها و سبک های مختلف فعالیت های گوناگونی داشته است. تیم های مختلف طراحی قصه و سناریو، طراحی شخصیت ها و محیط، طراحی تکسچر و متریال، ریگ بندی، طراحی انیمیشن، جلوه های ویژه، صداگزاری و ... در تلاش اند بازی های موبایلی جذاب و مهیج را برای کاربران و مشتریان خلق کنند تا احساسی جذاب و هیجان انگیز را به آنان منتقل کنند.
    یکی از دستاورد های شرکت منشور فناوری در این زمینه طرحی و پیاده سازی بازی آپاراتچی می باشد.
    بازی آپاراتچی یک بازی تفننی جذاب در حوزه فیلم و موسیقی می ­باشد. کاربر با پاسخ به بیش از 2000 سوال فعلی مسابقه در 38 دسته، ضمن عبور از مراحل و چالش­های مختلف؛ سعی در افزایش امتیاز و بهبود رتبه خود خواهد داشت.