• کش بال


  بازی موبایلی کش بال


  کش بال بازی موبایلی است که برای سیستم عامل آندروید طراحی میشود. در این بازی دونفره که الگو گرفته ای نوعی بازی تخته ای می باشد، تعدادی مهره در دو طرف زمین وجود دارد و کاربران می بایست با استفاده از کشی که در دو سمت زمین وجود دارد، مهره ها را از جداره وسط زمین رد کنند. این بازی دارای 2 روش بازی می باشد:
  1- بازی با مهره های همرنگ: هر طرف زمین 5 مهره قرمز رنگ قرار می گیرد. هدف بازی رساندن تمام مهره ها به زمین بازی طرف مقابل است. در طول بازی باید از یک دست و یک انگشت استفاده شود و با استفاده از کش مهره ها را از داخل شیار وسط صفحه با دقت و سرعت به زمین مقابل پرتاب شوند.
  2- بازی با مهره های غیر همرنگ: یک طرف زمین بازی 5 مهره آبی و طرف دیگر 5 مهره قرمز قرار می گیرد. در این روش بازیکن تلاش می کند فقط مهره های همرنگ خود را به زمین حریف انتقال دهد و با مهره های حریف کاری ندارد.
   

  نحوه بازی و گیم پلی


  گیم پلی اصلی بازی کش بال به صورت دو نفره تعریف میشود و کاربران پس از ورود به بازی میتوانند یکی از انواع بازی های ذیل را انتخاب نمایند:

  - بازی دونفره:
  1) حریف شانسی: حریف به صورت رندوم و توسط سیستم انتخاب میشود
  2) جست و جوی اسم: کاربر با درج نام دوست و یا کاربران دیگر میتوانند با آنان بازی کند.
  3) بر اساس موقعیت مکانی: کاربر با سایر افرادی که در نزدیکی محدوده مکانی او قرار دارد میتواند بازی کند.

  - لیگ هفتگی: در بازه زمانی مشخص تعدای بازی تعریف میگردد و کاربری که امتیاز بیشتری دریافت کند در جدول رتبه بندی، رتبه بالاتری را کسب خواهد کرد.

  - جام: کاربران برای ورود به جام درخواست ارسال میکنند و تعدادی سکه به عنوان ورودی پرداخت میشود. بازی ها به صورت 2 نفره و حذفی انجام و به 3 نفر اول جوایز ویژه ای اعطا میشود.

  - جام الماس: این جام توسط کاربران طراحی میشود و با تعهد پرداخت جایزه جام، میتوانند جام مخصوص خود را تعریف کنند و درصدی از هزینه های ورودی کاربران را نیز به عنوان درآمد دریافت کنند.