پوکو کتابخانه الکترونیک

پوکو کتابخانه ی تخصصی کودک و نوجوان می باشد که به شکل اپلیکیشن در آمده و هزاران کتاب در آن وجود دارد.
همان طور که راجع به کتاب های الکترونیکی (eBook) صحبت کردیم نوبت این رسیده که یکی از محصولات شرکت منشور فناوری در این زمینه را به شما معرفی کنیم.
پوکو اپلیکیشن کتابخانه تخصصی کودک و نوجوان است که دارای هزاران کتاب می باشد با داشتن پوکو بر روی تلفن همراه خود، به یک کتابخانه ی بزرگ دسترسی دارید.
کتاب‌های کتابخانه پوکو تفاوت هایی با دیگر کتاب ها دارد
۱- خیلی از کتاب‌های پوکو برای اولین‌ بار توسط تیم پوکو ترجمه و منتشر شدند تا در دسترس کودکان و نوجوانان علاقه‌مند قرار گیرد.
۲. کتاب‌ ها سخنگو هستند؛ یعنی به صورت خودکار ورق می‌خورند و داستان می گویند برای کودکانی که توانایی خواندن ندارند و یا علاقه دارند گوش دهند.
۳. بیشتر کتاب‌های پوکو از بین جدیدترین کتاب‌های انیمیشنی و پرفروش‌ ترین برندگان جوایز ادبی انتخاب شدند و در تمام دنیا محبوبیت دارند.

پوکو می‌تونه سرگرم‌کننده‌ترین دوست شما باشد چون علاوه بر هزاران کتابی که دارد، می تواند با پادکست‌ها، مسابقه‌ها و اسباب‌بازی‌هایش، حسابی سرگرم کننده باشد.
بخش‌های جذاب پوکو شامل :
«پادکست» یکی از بخش‌های جذاب اپلیکیشن که کتاب بهتون معرفی می کند، از احساسات ناگفته‌تون می گوید و گاهی شما رو به سفر دور دنیا می برد.
«مسابقه» برای کسانی آماده شده که عاشق رقابت و برنده شدن هستند و از طرفی کتاب‌ها را خوب و با دقت مطالعه می کنند.
«فروشگاه» همون جاییه که پر از اسباب‌بازی‌های انیمیشنی و بازی‌های جدید و هیجان‌انگیزه که قراره شما انتخابشون کنید.


اپلیکیشن پوکو رو می تونید از
Google Play و یا سایت pocobook.ir دریافت کنید و علاوه بر دسترسی به دنیایی از کتاب های متنوع و دوست داشتنی، به ده ها پادکست زیبا هم گوش بدین و توی مسابقه های پوکو هم شرکت کنید و جایزه بگیرین.


 
منبع:   تعداد بازدید : 431
کلمات کلیدی:  کتاب-کتاب صوتی-اپلیکیشن کتاب-پادکست
چاپ خبر