اپلیکیشن مبلمان نیمکت

در صنعت مبلمان همواره پس از طی مراحل طراحی و ساخت مبلمان، دغدغه معرفی و فروش محصول به مشتریان وجود دارد...
با توجه به صحبتی که قبلا راجه به این موضوع کردیم می تواند یکی از پاسخ های سوال مطرح شده، فناوری واقعیت افزوده باشد که در پست های قبل کاملا راجع به این فناوری توضیح داده ایم.
حال نوبت به این رسیده که یکی از دستاور های شرکت منشور فناوری را در این زمینه به شما معرفی کنیم.

اپلیکیشن مبلمان نیمکت
در صنعت مبلمان همواره پس از طی مراحل طراحی و ساخت مبلمان، دغدغه معرفی و فروش محصول به مشتریان وجود دارد.
در همین راستا شرکت منشور فناوری فردا با هدف ترویج استفاده از فناوری های نوین در کشور و کاهش محدودیت ها و دغدغه های دست اندرکاران صنعت مبلمان کشور، اپلیکیشن جالب و کاربردی به نام «مبلمان نیمکت» در این زمینه طراحی کرده است.

کافیست پس از نصب اپلیکیشن بر روی تبلت یا تلفن همراه خود، دوربین دستگاه را به روی طرح، لوگو و یا هر تصویری که مدنظر شماست بگیرید، تا ما شما را با دیدن مدل سه بعدی مبلمان خود در محیط پیرامون شگفت زده کنیم. به جای حمل و نقل و نگهداری هزینه بر ده ها مدل مبلمان شما می توانید در هر زمان و مکان، چه در نمایشگاه و فروشگاه خود، چه منزل و محل کار مشتریان و مخاطبان خود و چه به جهت تبلیغات، با استفاده از این اپلیکیشن مبلمان خود را به صورت سه بعدی مشاهده نمایید، آن را بچرخانید و از جهات مختلف آن را ببینید، ابعاد نمایش آن را تغییر دهید، اطلاعات دیجیتالی مانند عکس، ویدیو و یا صوت به آن اضافه کنید، نورپردازی آن را تغییر دهید؛ محدودیت های احتمالی آن را قبل از ساخت و یا خرید ببینید و ارزیابی کنید و از تعامل و لمس ساخته خود لذت ببرید!
منبع:   تعداد بازدید : 181
کلمات کلیدی: 
چاپ خبر